Sommige leden zullen zich aan het einde van dit seizoen willen laten uit- of overschrijven en nieuwe leden willen zich laten inschrijven.
Voor huidige leden die blijven: zorg dat we uw juiste gegevens hebben ( adres, mobiel, mailadres )
Wilt u inschrijven bij onze vereniging dan kunt u per e-mail contact opnemen met de ledenadministratie (ledenadministratie@hermesdvs.nl) of u vult de gegevens in op de site.
Daar wordt in samenspraak met de leeftijds-coördinatoren getoetst of er plaats is en ontvangt u daarna bericht of u kunt inschrijven en de procedure hierbij.
Wilt u zich voor Rugby aanmelden? Ga dan naar deze pagina.
Uitschrijven voor 1 juni bij rugby, squash en voetbal.
Uitschrijven bij cricket voor 1 januari.
Dit gebeurt alleen bij de ledenadministratie via mail:ledenadministratie@hermesdvs.nl
U schrijft uzelf of uw kind persoonlijk uit. Het gaat niet via trainers, leiders, de aanvoerder of anderen. Op basis van horen zeggen wordt niemand uitgeschreven. Mocht u al vroegtijdig weten dat u of uw kind wil gaan stoppen in een nieuwe seizoen, geef dit dan tijdig door zodat u of uw kind niet opnieuw in een team wordt ingedeeld. Zo weet iedereen waar hij/zij aan toe is en kan de vereniging het juiste aantal teams inschrijven voor het nieuwe seizoen.
Uitschrijven dient te gebeuren voor 1 juni a.s.
Indien het lidmaatschap voetbal, squash en rugby wordt beëindigd in de periode 1 juni tot en met 15 augustus is 40% van de gehele contributie van het verenigingsjaar verschuldigd. Indien het lidmaatschap voetbal, squash en rugby wordt beëindigd na 15 augustus is de gehele contributie van het verenigingsjaar verschuldigd.
Voor het cricket lidmaatschap geldt dat bij een beëindiging in de periode 1 januari tot en met 1 maart 40% van de gehele contributie van het verenigingsjaar verschuldigd is. Wordt het cricket lidmaatschap pas na 1 maart beëindigd dan is de gehele contributie van het verenigingsjaar verschuldigd.
Overschrijven voor 15 juni
Wilt u of uw kind bij een andere vereniging gaan voetballen dan vindt er overschrijving plaats. Dit gaat digitaal wat inhoudt dat u uzelf of uw kind inschrijft bij de club waar u naar toe wilt. Zij schrijven u in en de ledenadministratie van Hermes-DVS ziet op de overschrijvingslijst in Sportlink (KNVB) dat u of uw kind wil overschrijven.
Dit wordt dan verder digitaal, na toestemming van de financiële administratie afgehandeld of u ontvangt een bericht dat er een probleem is dat opgelost dient te worden (bijvoorbeeld achterstallige contributie, boetes etc.)
Er hoeven dus bij ons geen formulieren ingevuld of getekend te worden, Deze procedure geldt ook andersom als iemand van een andere club bij Hermes-DVS wil gaan voetballen. Ook hier geldt weer: niet tijdig overschrijven kan leiden tot weigering en het innen van de contributie voor het half jaar erna.
Zaterdag 29 maart 2025: Hillegersberg - Hermes-DVS
Verslag Waterwegsport
Hermes-DVS lijkt de nederlagen steeds kle... lees verder
Zwarte Pijl 1 - Hermes-D.V.S. 1 4-2
Excelsior Maassluis 2 - Hermes-D.V.S. 2 3-2
Hermes-D.V.S. 3 - SVV 3 0-3
Hermes-D.V.S. 5 - Zwaluwen 4 6-8... lees verder
Zaterdag 22 maart: Zwarte Pijl - Hermes-DVS
Verslag Waterwegsport
Hoewel Hermes-DVS opnieuw verloor werd nu in de 2e helft karakt... lees verder
Hermes-D.V.S. 1 - CKC 1 1-3
Hermes-D.V.S. 2 - VFC 2 1-11
RVV Overschie 4 - Hermes-D.V.S. 4 2-4
SVV 4 - Hermes-D.V.S. 5 2-0
VDL 7 - Hermes-... lees verder
Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer... lees verder
Op 15 maart viert Nick Statham zijn vijftigste verjaardag. Dat lijkt mij een mooi moment eens in zijn glanzende cricket carrière te duiken.
Cricket valt en staat, natuurlijk ... lees verder
Momenteel zijn de verkiezingen voor sporter, sporttalent en sportploeg 2024 in de gemeente Schiedam gaande. Er zijn zelfs drie kandidaten van de sportvereniging Hermes-DVS genomineerd voor een s... lees verder
Wat zouden de belangrijkste componenten voor een amateursportvereniging kunnen zijn?
Natuurlijk zijn er veel factoren van groot belang voor de club:
- voldoende actieve leden uit alle ... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Zaterdag 18 januari Hermes-DVS - OVV Oostvoorne
Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS speelde zeker niet slecht tegen OVV, maar zoals de hele competitie blee... lees verder
Trainingskamp voetbalselectie Maastricht 2025
Van vrijdag 3 januari t/m zondag 5 januari vond het trainingskamp plaats v... lees verder
Daar het cricket zich wereldwijd ontwikkelt naar ééndaagse ( 50-over) en Twenty20 (20 over) competities, heeft de KNCB bedacht dat er voor de TOP, Hoofd, en Eerste klasse ( T... lees verder
Daar het cricket zich wereldwijd ontwikkelt naar ééndaagse ( 50-over) en Twenty20 (20 over) competities, heeft de KNCB bedacht dat er voor de TOP, Hoofd, en Eerste klasse ( T... lees verder
HET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden