Waarde en geachte leden van de Club van Honderd,
Onze traditionele jaarlijkse bijeenkomst nadert met rasse hemelsblauwe Hermesschreden. De eerste zaterdag van november is het weer zover.
Het is wederom met groot genoegen dat wij jullie op zaterdag 2 november a.s. in ons prachtige clubhuis, Trimpad 12 ontvangen. In verband met de voetbalcompetitie is de inloop vanaf 16.00 uur. Ons eerste voetbalelftal speelt een thuiswedstrijd. U bent dus uiteraard ook eerder van harte welkom.
Het afgelopen seizoen was het voor zowel voetbal als cricket een uitstekend seizoen. Het eerste voetbalelftal werd kampioen en promoveerde naar de derde klasse. Het eerste cricketelftal wist zich voortreffelijk in de Topklasse te handhaven. Squash timmerde letterlijk en figuurlijk behoorlijk aan de weg en ook onze Rugby afdeling ging geen scrummage uit de weg. En zeker niet onbelangrijk: bij alle sporten neemt het aantal leden toe, bestuurlijk gaat het goed en financieel zijn we supergezond.
Het verheugt het bestuur van de Club van Honderd zeer dat het voor onze jaarlijkse bijeenkomst
John de Wolf ( van Schiedamsche Boys tot assistent-trainer van Feyenoord en alles wat er tussen zit)
bereid heeft gevonden een presentatie te houden.
Voor de inwendige mens hebben wij ook dit jaar weer onze HermesHuisKok Rudo bereid gevonden ons op een magistraal Captains Diner (uiteraard voorzien van de nodige verrukkelijke toeters en bellen) te vergasten.
En!!! Mogen en kunnen wij ook dit jaar weer rekenen op uw bijdrage van minimaal €75,00? Graag overmaken naar rekeningnummer NL 20 RABO 0145 287 750 t.n.v. Club van 100 Hermes-DVS.
Het bestuur van de club van HONDERD rekent op een grote opkomst.
Met hemelsblauwe groet,
Het bestuur van de Club van 100.
Will van Wijk, Ted Hartman, Pim Prins.
Wilt u/wil je ook lid worden van de Club van Honderd en komen luisteren naar John de Wolf en genieten van een fantastisch Captain’s Dinner? Even een berichtje naar:
Will van Wijk, willem.wijk@outlook.com; 06 2 333 44 18
Hillegersberg 1 - Hermes-D.V.S. 1 2-0
DVO '32 4 - Hermes-D.V.S 3 5-3
Hermes-D.V.S. 4 - TOGB 5 4-3
svPoortugaal JO19-3 - Hermes-D.V.S. JO19-1 2-3
Herme... lees verder
Zaterdag 29 maart 2025: Hillegersberg - Hermes-DVS
Verslag Waterwegsport
Hermes-DVS lijkt de nederlagen steeds kle... lees verder
Zwarte Pijl 1 - Hermes-D.V.S. 1 4-2
Excelsior Maassluis 2 - Hermes-D.V.S. 2 3-2
Hermes-D.V.S. 3 - SVV 3 0-3
Hermes-D.V.S. 5 - Zwaluwen 4 6-8... lees verder
Zaterdag 22 maart: Zwarte Pijl - Hermes-DVS
Verslag Waterwegsport
Hoewel Hermes-DVS opnieuw verloor werd nu in de 2e helft karakt... lees verder
Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer... lees verder
Op 15 maart viert Nick Statham zijn vijftigste verjaardag. Dat lijkt mij een mooi moment eens in zijn glanzende cricket carrière te duiken.
Cricket valt en staat, natuurlijk ... lees verder
Momenteel zijn de verkiezingen voor sporter, sporttalent en sportploeg 2024 in de gemeente Schiedam gaande. Er zijn zelfs drie kandidaten van de sportvereniging Hermes-DVS genomineerd voor een s... lees verder
Wat zouden de belangrijkste componenten voor een amateursportvereniging kunnen zijn?
Natuurlijk zijn er veel factoren van groot belang voor de club:
- voldoende actieve leden uit alle ... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Zaterdag 18 januari Hermes-DVS - OVV Oostvoorne
Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS speelde zeker niet slecht tegen OVV, maar zoals de hele competitie blee... lees verder
Trainingskamp voetbalselectie Maastricht 2025
Van vrijdag 3 januari t/m zondag 5 januari vond het trainingskamp plaats v... lees verder
Daar het cricket zich wereldwijd ontwikkelt naar ééndaagse ( 50-over) en Twenty20 (20 over) competities, heeft de KNCB bedacht dat er voor de TOP, Hoofd, en Eerste klasse ( T... lees verder
Daar het cricket zich wereldwijd ontwikkelt naar ééndaagse ( 50-over) en Twenty20 (20 over) competities, heeft de KNCB bedacht dat er voor de TOP, Hoofd, en Eerste klasse ( T... lees verder
HET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden